Młyn Zbożowy w Szadku

Mąka | Młyn zbożowy w Szadku
AKTUALNOŚCI -

Młyn Szadek uruchomił profile na Facebooku i Instagramie

Młyn Szadek – jeden z największych w regionie łódzkim producentów mąki piekarniczej pszennej i żytniej, mąki makaronowej i kaszy manny – uruchomił swoje profile w mediach społecznościowych, na platformach Facebook i Instagram.

13 kwietnia 2023 r. uruchomione zostały profile Młyna Szadek na Facebooku oraz Instagramie. Będzie tam można znaleźć m.in. aktualne informacje z życia firmy, jej historię, liczne ciekawostki oraz przepisy z zastosowaniem produktów Młyna Szadek, w szczególności – flagowej Mąki Szadkowskiej.

Młyn Szadek tworzą ludzie – nasi pracownicy, kontrahenci, współpracownicy i klienci, ale także lokalna społeczność Szadku i okolic. Chcemy szerzej promować bogatą tradycję oraz prezentować wyjątkowe produkty naszej firmy w mediach społecznościowych, by o Młynie Szadek było głośno nie tylko w naszym regionie. Zachęcamy do obserwowania naszych profili na Facebooku i Instagramie, komentowania i udostępniania naszych postów – powiedział Arkadiusz Łaszkiewicz, właściciel i prezes Młyna Szadek.

***

Polub profil na Facebooku [KLIKNIJ TUTAJ]

Obserwuj profil na Instagramie [KLIKNIJ TUTAJ]